Ubytování v centru historického města Litovel
tel.: +420 607 077 800    skype: mlynice.ubytovani.litovel    email: litovelmlynice@gmail.com    
Menu

Extra

mlynice.com » Extra

Čím dalším zpestřit svůj pobyt v litovelské Mlýnici? Inspirujte se v této sekci.

KAVÁRNA 

V přízemí budovy, v pasáži Mlýnice je denně otevřená Litovelská kavárna  s výhledem na radniční věž. Kromě skvělé kávy jsou v nabídce čaje i z čerstvých bylin, snídaně, domácí dorty, polévky, nakládané hermelíny, domácí paštiky, slané koláče, čerstvé pečivo z kvasové pekárny ZDRAVOSTI a jiné pochoutky. Kavárna pravidelně pořádá různé výstavy a workshopy.

PEKÁRNA

V pasáži Mlýnice také naleznete  kvasovou pekárnu ZDRAVOSTI, která nabízí pečivo bez droždí, vajec, mléka rafinovaného cukru. V nabídce pekárny jsou 100% celožitné kvasové chleby s ruční přípravou a s různými příchutěmi, ale také bezlepkové chleby (pohankové, rýžové,...) a sladké kvasové pečivo.        Více na www.zdravosti.cz

MASÁŽE  

Apartmány a Ubytování Mlýnice nabízí ubytovaným hostům masáže. Masáže se provádí přímo na apartmánu, kde jste se ubytovali. Vše potřebné zajistíme a přineseme. Používáme velmi kvalitní masážní oleje, přírodní a za studena lisované. Více o masážích.

Chcete obdarovat své blízké, kteří u nás budou trávit svůj volný čas? Neváhejte a objednejte pro ně dárkový poukaz na masáž.

Parkování
Ubytování
Sprchaa WC na pokoji
WiFi zdarma
Nekuřácké
Kavárna
Fit centrum

Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše
Apartmány a Ubytování Mlýnice v Litovli hodnocení