Ubytování v centru historického města Litovel
tel.: +420 607 077 800    skype: mlynice.ubytovani.litovel    email: litovelmlynice@gmail.com    
Menu

Masáže Mlýnice

mlynice.com » Masáže Mlýnice

O MASÁŽI

Význam masáže a její účinky

Masáž je nejstarší forma terapie, je to něco, co lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Význam masáže je obrovský, masáž ovlivňuje celkový stav organismu, a to jak tělesný, tak i duševní. Účinek na tělesnou schránku se projevuje jednak na pokožce, která se stává vláčnou, pevnější a pružnější, ale zřejmý účinek má masáž zejména na ztuhlá místa svalové tkáně. Masáž působí blahodárně i na nervovou soustavu. Při masáži také dochází k uvolňování neurohormonů „dobré nálady“, které stimulují obranyschopnost těla.

Před masáží

 • Před masáží se osprchujte teplou vodou – prokrvíte tělo, uvolníte se a připravíte na masáž. Masážní oleje se tak lépe vstřebávají a účinek masáže se zvýší.
 • Před masáží obličeje se odličte.
 • Alespoň hodinu před masáží nejezte nebo si dejte jen lehký snack, např. ovoce nebo müsli tyčinku.
 • Odložte řetízky, prstýnky, hodinky, sepněte dlouhé vlasy.
 • V případě alergie nebo přecitlivělosti na nějakou látku to, prosím, sdělte předem.
 • Pokud chcete, abychom se více zaměřili na určitou část těla, tak nám to před masáží, prosím, sdělte.
 • Zapomeňte na stres a problémy. Uvolněte se psychicky, neboť to je první krok k uvolnění fyzického těla.

Masáže nejsou vhodné, pokud:

 • Máte chřipku nebo horečku, nachlazení nebo jiné zdravotní potíže
 • Trpíte záněty kloubů a svalů
 • Máte křečové žíly, kožní vyrážky, plísně, vředy, velké modřiny, nádorové onemocnění
 • Jste bezprostředně po jídle

Při masáži je dále třeba vynechat některá místa na těle:

 • Poranění, modřiny
 • Vyrážky, kožní problémy
 • Velká mateřská znaménka
 • Spáleniny od slunce
 • Pohlavní orgány
 • Křečové žíly (důležité! – upozorněte, prosím, pokud máte křečové žíly, abychom se jim mohli vyhnout. Některé křečové žíly nejsou vidět)

NABÍDKA MASÁŽÍ

Klasická masáž

Soustředí se na namožené a ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře a zad, které jsou typickým důsledkem sezení ve strnulé pozici u počítače a mají za následek bolesti hlavy, tlaky za očima, vystřelování bolesti do rukou, nespavost a problémy se stresem. Pro dokonalé uvolnění a ozdravění organizmu se doporučuje masáž celotělová. Klasická masáž je vhodná nejen jako pomoc od bolesti, ale také jako účinná a příjemná prevence.

Sportovní masáž

Klasická sportovní masáž je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolestí svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou nebo jednostranným namáháním. Má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka. V průběhu klasické sportovní masáže masér za pomocí klasických masážních technik (jakými jsou např. roztírání, hnětení, tření či tepání) zmírňuje napětí a bolesti namáhaných svalů. Je pro Vás vhodná, trpíte-li chronickými svalovými bolestmi zad, šíje či končetin, máte-li namožené svaly, máte-li sedavé zaměstnání, či aktivně sportujete nebo prostě potřebujete relaxaci.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán a pro diagnostiku. Je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémová místa na lidském těle. Terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně nastávajících maminek. Vynikající účinky má reflexní terapie v léčbě neplodnosti, migrény, bolesti zad, bolesti kloubů, poruch spánku, poúrazových stavů, zažívacích potíží. Kontraindikace: akutní záněty, akutní infarkt, horečnatá a infekční onemocnění, akutní zánět v povrchových tkáních, nádory.

Relaxační masáž

Relaxační masáž je ideální společník při útěku ze všedního dne. Každý pohyb dlaní prsty, nebo lokty působí coby balzám pro tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají, dostavuje se jakýsi stav „beztíže“ a právě to je známka uvolnění a pročištění. Techniky relaxační masáže mohou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organizmu. Relaxační masáž je vhodná pro kohokoli, kdo potřebuje nabrat čerstvé síly.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž patří do skupiny léčebných masáží. Má silný detoxikační účinek, zabezpečuje dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží do krevného oběhu, čímž sbírá a odplavuje odpadní toxické látky z tělesných tkání.

Je vhodná pro:

 • Odstranění pocitu těžkých nohou (masáž skvěle relaxuje unavené končetiny)
 • Zmenšení otoků např. kotníků, očních víček
 • Prevenci a ošetření celulitidy
 • Zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou
 • Zlepšení kvality kůže
 • Rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, sportu či turistice
 • Zvýšení imunity

CENÍK MASÁŽÍ

Před masáží provádíme nahřátí partií obilným vakem nebo infralampou.

KLASICKÉ a REGENERAČNÍ MASÁŽE Délka Cena

 - masáž vybraných partií dle výběru a dohody s masérem 

(záda, šíje, obličej, horní končetiny,  dolní končetiny, chodidla)

45 min. 400 Kč
60 min. 600 Kč
90 min. 700 Kč
 - celková masáž 90 min. 700 Kč
 - celková masáž (včetně reflexních zón) 90 - 120 min. 900 - 1000 Kč
SPORTOVNÍ MASÁŽ 60 min. 700 Kč
REFLEXNÍ MASÁŽ RUKOU NEBO CHODIDEL 20 - 40 min. 450 Kč
RELAXAČNÍ AROMAMASÁŽ 70 min. 700 Kč
LYMFATICKÁ MASÁŽ Délka Cena
 - celková manuální lymfodrenáž - anticelulitidová (zahrnuje bazální ošetření krku, uvolnění podpažních a tříselních uzlin, drenáž končetin a hrudi) 120 - 150 min. 1 350 Kč

Masáže provádíme přímo v apartmánu, kde jste se ubytovali. Vše potřebné zajistíme a přineseme. Používáme velmi kvalitní masážní oleje, přírodní a za studena lisované.

Délka masáží odpovídá skutečnosti a je odvozena od velikosti postavy masírovaného, případně od řešeného problému masírovaného.

Udělejte si ale, prosím, čas cca 10min na rozhovor před masáží. Je součástí masáže, ale tento čas nezapočítáváme.

Nabízíme také dárkové poukazy.

Parkování
Ubytování
Sprchaa WC na pokoji
WiFi zdarma
Nekuřácké
Kavárna
Fit centrum

Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše