Ubytování v centru historického města Litovel
tel.: +420 607 077 800    skype: mlynice.ubytovani.litovel    email: litovelmlynice@gmail.com    

Extra

mlynice.com » Extra

Čím dalším zpestřit svůj pobyt v litovelské Mlýnici? Inspirujte se v této sekci.

KAVÁRNA 

V přízemí budovy je od 21.března 2019 nově otevřená Litovelská kavárna  s výhledem na radniční věž. Kromě kávy jsou v nabídce čaje i z čerstvých bylin, snídaně, domácí dorty, polévky, hermelíny, domácí paštika, slané koláče, čerstvé pečivo z kvasové pekárny ZDRAVOSTI a jiné pochoutky. V kavárně je samostatná místnost, kterou budete moci využít, pokud máte malé děti - najdou tu příjemný prostor na hraní. Kavárna pravidelně pořádá různé výstavy a workshopy.


PEKÁRNA

Od března 2019 nově také naleznete v pasáži Mlýnice kvasovou pekárnu ZDRAVOSTI, která nabízí pečivo bez droždí, vajec, mléka rafinovaného cukru. V nabídce pekárny jsou 100% celožitné kvasové chleby s ruční přípravou a s různými příchutěmi, ale také bezlepkové chleby (pohankové, rýžové,...) a sladké pečivo kvasové i bez kvasu. Více na www.zdravosti.cz

MASÁŽE  

Apartmány a Ubytování Mlýnice nabízí ubytovaným hostům masáže. Masáže se provádí přímo na apartmánu, kde jste se ubytovali. Vše potřebné zajistíme a přineseme. Používáme velmi kvalitní masážní oleje, přírodní a za studena lisované. Více o masážích.

Chcete obdarovat masážemi své blízké, kteří u nás budou trávit svůj volný čas? Neváhejte a objednejte pro ně dárkový poukaz.

Parkování
Ubytování
Sprchaa WC na pokoji
WiFi zdarma
Nekuřácké
Kavárna
Fit centrum
Náš web využívá soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. zavřít
Apartmány a Ubytování Mlýnice v Litovli hodnocení